Welkom Weblog Medewerkers Activiteiten Foto's Publicaties Contact Links Pers
 
Lionel Brulez
Inloggen (enkel voor leden)

Kattestraat 13, 8940 Geluwe
Tel. 056/51 40 44
email : lionel@erfgoedgilwe.be
 
Luc Callemin
Inloggen (enkel voor leden)

Beselarestraat 84, 8940 Geluwe
Tel. 056/51 60 90
email : luc@erfgoedgilwe.be
 
Dirk Decuypere
Inloggen (enkel voor leden)

Kleine Wervikstraat 27, 8940 Geluwe
Tel. 056/51 56 25
email : dirk@erfgoedgilwe.be
 
John Desreumaux
Inloggen (enkel voor leden)

P. Pypestraat 11, 8940 Geluwe
email : john@erfgoedgilwe.be
 
Johny Dorme
Inloggen (enkel voor leden)

E. Huysstraat 56, 8940 Geluwe
Tel. 056/51 08 75
email : johny@erfgoedgilwe.be
 
Franky Ferla
Inloggen (enkel voor leden)

Groenesprietstraat 64, 8940 Geluwe
Tel. 0477/17 25 46
email : franky@erfgoedgilwe.be
 
Koen Hochepied
Inloggen (enkel voor leden)

St.-Denijsplaats 20, 8940 Geluwe
Tel. 0479/42 40 80
email : koen@erfgoedgilwe.be
 
Julien Logie
Inloggen (enkel voor leden)

Kleine Roeselarestraat 2, 8940 Geluwe
Tel. 056/50 26 84
email : julien@erfgoedgilwe.be
 
Ronald Vandenbussche
Inloggen (enkel voor leden)

't Stroomke 16 , 8940 Geluwe
Tel. 0477/19 81 50
email : ronald@erfgoedgilwe.be
Laatst bijgewerkt op 14 februari 2012
 
 
Copyright 2012 - 't Erfgoed Gilwe - Created by ZIPWEB-d-SIGN 2012